Moda ślubna

To content | To menu | To search

Przygotowania do ślubu

Organizacja wesela

  • Maciek
  • Monday, May 21 2018 (11:03)

Młode pary często zastanawiają się nad tym, czy organizować wesele dla rodziny i przyjaciół po ceremonii ślubu. Najczęściej jednak rodzice nakładają na młodych presję, ponieważ zależy im na odpowiednim uczczeniu tej chwili i zaproszeniu swoich znajomych oraz dalszej rodziny. Niekiedy jest to jedyna możliwość, aby spotkać osoby, których nie widziało się od wielu lat. Wesele to miła tradycja, która cały czas jest w Polsce kultywowana.

Continue reading...

Dom weselny czy sala - Co wybrać na wesele?

  • Maciek
  • Monday, September 25 2017 (11:27)

<p>Na przyjęcie weselne warto wynająć dom weselny. To rozwiązanie, które przynosi bardzo dużo korzyści ze względu na szeroką ofertę, jaką posiada oraz możliwość zapewnienia noclegu wszystkim gościom. To idealne rozwiązanie również na okazje typu imprezy integracyjne czy też chrzciny. Warto zająć się wynajmem odpowiednio wcześniej aby móc znaleźć najkorzystniejszą dla siebie ofertę dostępną w wybranym przez nas terminie.</p>

Continue reading...

Suknie ślubne

  • Maciek
  • Wednesday, October 14 2015 (07:40)

wedding-1310634.jpgSuknie ślubne charakteryzują się zwykle bogatymi zdobieniami, są pełne koronek, pereł, kryształów. Ceny najdroższych dochodzą do kilkudziesięciu tysięcy, zwykle jednak suknia ślubna nie będzie kosztować nas więcej niż pięć. Nie jest to niska cena, ale warta tego, co za nią otrzymamy. Dobrze też zainwestować w porządne buty ślubne i nie zapominać o tym, że piękny wygląd powinien iść w parze z wygodą, bo mało kto chciałby przysięgać przed ołtarzem z obolałymi stopami. Moda ślubna to rynek cały czas rozwijający się, każdego dnia pojawiają się nowe propozycje i koncepcje, ale wciąż większość wybiera klasyka - białą suknię, welon i buty. Warto także dopasować suknię do swojej figury i kupować ją nie z nadzieją na schudnięcie, a z realnym spojrzeniem.

Wyglądaj w dniu ślubu jak księżniczka

  • Maciek
  • Wednesday, October 14 2015 (07:31)

Marzysz o najpiękniejszej sukni ślubnej, śnieżnobiałym welonie, który otuli cię niczym magiczna mgiełka w dniu twojego ślubu. Nie chcesz ryzykować, że wybrana kreacja nie będzie zgodna z najnowszymi trendami i zamiast zdobić i podkreślać urodę, spowoduje modową wpadkę. Nie słuchaj porad życzliwych koleżanek i sięgaj po sprawdzone źródła, a z pewnością będziesz najpiękniejszą panną młodą. Nie łatwo znaleźć buty ślubne czy suknie, które będą zgodne z wyobrażeniami i z tym co lansuje aktualna moda ślubna. W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, najlepiej śledzić blogi modowe, a także szukać inspiracji w branżowej prasie. Pomocny może się okazać profesjonalny salon, który suknie ślubne stylizuje według najnowszych trendów i stworzy dla nas kreację marzeń.